Mystery Of The Opera HD

Windows 8.1 için Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 654.9 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Mystery of the Opera HD; Windows 8.1 tabanlı cihazlarınızda oynaybileceğiniz, pelerinli bir yabancı tarafından kaçırılan operanın divası Christine'ni, nişanlısına yardım ederek bulmasını sağlayacağınız eğlenceli bir macera oyunudur.

Mystery of the Opera HDWindows 8.1 tabanlı cihazlarınızda oynaybileceğiniz, pelerinli bir yabancı tarafından kaçırılan operanın divası Christine'ni, nişanlısına yardım ederek bulmasını sağlayacağınız eğlenceli bir macera oyunudur.

Büyüleyici bir hikayeye sahip olan oyunda operanın divası Christine pelerinli bir yabancı tarafından kaçırılır. Size düşen görev Christine'nin nişanlısı ile birlikte Christine'i bulmak için macera dolu bir yolculuğa çıkarak mini bulmacaları çözmek ve Christine'ni bulmak. Bunun için tiyatroda çalışan yaşlı bir adam ona yardımcı olması için Christine'nin nişanlısına bir muska verir. Tılsımı kullanarak büyüyü çıkarmalı ve Christine'i bulmalısınız.

Mystery of the Opera HD oyunu içerisinde; 60 muhteşem sahne, 16 zorlu mini oyun, Kazanılması gereken 23 başarım, 7 unutulmaz karakter, Tiyatro aurası ve kavrama hikayesi gibi bir çok eğlenceli özellik bulunuyor.

Oyun İngilizce, Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Brezilya Portekizcesi, Portekizce, Rusça, İspanyolca dil desteğine sahiptir.

Macera, Strateji ve bulmaca oyunlarını harmanlayan Mystery of the Opera HD oyununu denemenizi öneririm.

İyi Eğlenceler!

Mystery Of The Opera HD indir
DİĞER SÜRÜMLER